OZ Švábovské ratolesti

OZ ŠVÁBOVSKÉ RATOLESTI
Dátum vzniku: 4.12.2013
OZ ŠVÁBOVSKÉ RATOLESTI  je dobročinnou organizáciou, ktorého cieľom je v duchu kresťanských tradícii medzi príslušníkmi všetkých vekových kategórii podnecovať, podporovať, materiálne a organizačne zabezpečovať aktivity, ktoré budú prispievať k šíreniu a udržovaniu kresťanských a mravných princípov predovšetkým pri cirkevnom zbore Švábovce.
OZ ŠVÁBOVSKÉ RATOLESTI už podporilo finančne a organizačne zastrešilo viaceré podujatia prepojené na cirkevný zbor, najmä letné biblické tábory, športovú činnosť s dorastom a podporu činnosti žiakov Evanjelickej MŠ. OZ má od matkocirkvi prenajaté ihrisko pri fare, ktoré po rekonštrukcii využíva na športové účely.
OZ ŠVÁBOVSKÉ RATOLESTI úzko spolupracuje s cirkevným zborom Švábovce a sídli na adrese FÚ.

Darovaním 2 % z dane pomôžete napĺňať ciele
OZ ŠVÁBOVSKÉ RATOLESTI.